fbpx

Polecamy

BMW Serii 5 – Sportowa Limuzyna Biznesowa

BMW serii 5 Limuzyna oferuje komfort, suwerenność i przede wszystkim radość z jazdy na najwyższym poziomie, zarówno na krótkich, jak i długich trasach.

Synonim sportowej limuzyny biznesowej

Już na pierwszy rzut oka pokazuje sportowy styl, który wyraża się przede wszystkim w dynamicznej sylwetce i minimalistycznej stylistyce. Wyraziste powierzchnie i precyzyjne kontury nadają eleganckiej karoserii nowoczesny, techniczny wygląd. Szlachetne i funkcjonalne wnętrze uzupełnia innowacyjny charakter samochodu o innowacyjne technologie i sportowe wyposażenie.

Stylistyka BMW serii 5

BMW serii 5 Limuzyna wynosi sportowy charakter i suwerenność na wyższy poziom – przede wszystkim dzięki typowym proporcjom BMW, takim jak długi rozstaw osi, długa maska silnika i płynna linia dachu. Precyzyjne kontury kontrastują z prężnymi, minimalistycznymi powierzchniami, tworząc nowoczesny i purystyczny wygląd. Zwłaszcza atrapa chłodnicy BMW i światła laserowe BMW nadają przodowi dynamiczny i innowacyjny charakter. Reflektory są płynnie połączone z atrapą chłodnicy, co jeszcze bardziej podkreśla szerokość samochodu, nadając mu niezwykłą elegancję i prezencję, która rozciąga się aż po kształtowe końcówki rur wydechowych w pasie tylnym. W rezultacie otrzymujemy stylową i sportową całość.